İkinci El Otomobilinizi Son Teknoloji Cihaza Sahip Oto Expertize Gösterin

İkinci el aracınızı alırken kime göstereyim derdine düşmeyin bostancı da merkezi konumda olan bostancı oto ekspertiz firması hizmetinizde.


İkinci El Otomobilinizi Son Teknoloji Cihaza Sahip Oto Expertize Gösterin

İkinci el aracınızı alırken kime göstereyim derdine düşmeyin bostancı da merkezi konumda olan bostancı oto ekspertiz firması hizmetinizde.

Oto Ekspertiz İşlemi, Satın alacağımız ikinci el otomobilin sanayide ustaya gösterme dönemi bitti. Artık en son teknoloji cihazlarla bilgisayarlı kontrollerle ikinci el araçları kontrol ediyor ve yazılı oto ekspertiz raporu veriyoruz. Kalite belgeli, güvenilir, güler yüzlü ve en son teknoloji cihazlarla Bostancı oto ekspertiz firmasının profesyonel ekibine aracınızı güvenle teslim edin güvenli raporunuzu teslim edelim.

Birkaç Başlık Altın Bostancı Oto Ekspertizin Hizmet Aşamaları Şöyle;

Bostancı Oto Ekspertiz - Araç Motor Aksamları Kontrolü

Alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu Hedef Oto Ekspertiz ölçüm’lendirir ve detayları sizlerle paylaşır. 

Bostancı Oto Ekspertiz - Mekanik ve Motor Kontrolleri

Mekanik ve Motor Kontrolleri; Alacağınız aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılarına kadar, araç standartları baz alarak detaylı raporu edinebilirsiniz.. 

Dyno Ekspertiz İşlemi (Motor Gücü) Kontrol

Dyno Ekspertiz İşlemi (Motor Gücü) Kısaca; Motorun her devirde ne kadar güç ürettiğini, motorun ürettiği gücün ne kadarını tekerleklere ilettiğini ve motorun hangi devirde ne kadar tork üretebildiğini ölçer. 

Bostancı Hedef Oto Ekspertiz - Kaporta ve Boya Kontrolleri

Kaporta ve Boya Kontrolleri İşlemi; 2. el araçtaki en önemli konulardan biri kaporta ve boya ile ilgili aracın geçmişidir. Bostancı Hedef Oto Ekspertiz bu konuda size yardımcı olacaktır... 

Araç Elektronik Test Kontrolleri Yapımı

Bostancı Oto Ekspertiz Firmasında; Aracın kontrol güç ünitesi ile bağlantı kurulur ve aracın daha önce hangi arızaları verdiği sorgulanır. Aktif olan arızaları rapor edilir. 

Bostancı Oto Ekspertiz'de Araç Yanal Kayma Test İşlemi 

Yanal Kayma Testi Nedir? Bu test aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığınız da sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının kontrolü yapılır.

Bostancı Oto Ekspertiz'de Araç Süspansiyon Kontrolleri Yapma 

Araç Süspansiyon Kontrolleri; Aracınızın süspansiyon testi birkaç saniye içinde yapılarak aracınızın güvenliği, yol tutuş gücü bilgisayar destekli cihazlarla ölçülerek sağlıklı bilgi edinmeniz sağlanır. 

Bostancı Oto Ekspertiz - Fren Testi Yapımı

Araç Fren Testi Yapımı; Fren sistemi insanların hayatlarını doğrudan etkiler. Bu yüzden 2. El araç alımında ekspertiz yaptırmak hayati önem taşımaktadır. Bu konuda size kolaylık sağlarız.

Bostancı Oto Ekspertiz - Araç Muayene Öncesi Kontrollü

Araç Muayene Öncesi Kontrollü; Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Bostancı Hedef OtoEkspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor ve ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.

Yukarıda saydığımız tüm hizmetlerinden ekonomik fiyat seçenekleri ile yararlanmak istiyorsanız hemen bostancı oto ekspertiz firmamıza gelin en kısa sürede içinizi rahatlatacak detaylı oto ekspertiz raporunu sunalım..