Bostancı Oto Ekspertiz - Araç Motor Aksamları Kontrolü

Alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu Hedef Oto Ekspertiz ölçümlendirir ve etayları sizlerle paylaşır.


Bostancı Oto Ekspertiz - Araç Motor Aksamları Kontrolü

Motor Aksamları Kontrolü Nedir? Neden Yapılmalı

Takas veya 2'nci el alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğu Hedef Oto Ekspertiz, uzman kişiler tarafından yorumlanarak son teknoloji ürünleriyle hizmetinizdeyiz.
Aracın motor aksamında olası arıza sıvı kaçağı veya sızdırma gibi her türlü problemler size verilecek rapora eklecektir.

Hedef Oto Ekspertiz, alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu ölçümlendirir. Aracın motor aksamında olası arıza ve/veya sıvı kaçağı, sızdırma gibi problemler test edilir ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız. Hedef Oto Ekspertiz, bu konuda her zaman yanınızdadır.

Bostancı Hedef Oto Ekspertizde Motor Aksamları Kontrolü Nasıl Yapılır?

Motor Aksamları Kontrolü; oto ekspertiz incelemesi amacıyla Hedef Oto Ekspertize getirdiğiniz aracınızın öncelikle test alanına alınmasıyla başlar. Araç burada uzman motor ustalarımızın gözetiminde detaylı incelenerek motor ve motor aksamları arızası, sızdırma veya sıvı kacağı gibi problemleri var mı kontrol edilerek test edilir. Detaylı incelemenin ardından rapor hazırlanarak tarafınıza teslim edilir.

Motor Aksamları Kontrolünde Yapılan Ölçümlendirme ve Değerlendirmeler!

- Motor Koruyucu Kapağı
- Klima Boruları
- Motor Yağı kontrolü
- Radyatörler
- Hidrolik Yağı Kontrolü
- Fren Hidrolik Kontrolü
- Turbo Kontrolü
- Motor Elektrik Tesisat ve Kablo Kontrolü
- Soğutma Su Hortumları ve Sızdırmazlık
- Motor Isı, Ses ve izolasyon Kontrolü
- Hidrolik Direksiyon Boru Kaçakları
- Akü Kontrolü
- Antifriz Kontrolü
- Şanzıman ve Diferansiyel Yağı Kontrolleri