Bostancı Hedef Oto Ekspertiz Hizmetleri

Bostancı'da ulaşılabilir size en yakın ekspertiz firmasıyız. Bostancı Hedef Oto Ekspertiz firmamızda aracnız için en iyi ekspertiz raporunu tarafız çıkartıyoruz..

EKSPERTİZ

Dyno Ekspertiz İşlemi (Motor Gücü)


Dyno Ekspertiz İşlemi (Motor Gücü) Kısaca; Motorun her devirde ne kadar güç ürettiğini, motorun ürettiği gücün ne kadarını tekerleklere ilettiğini ve motorun hangi devirde ne kadar tork üretebildiğini ölçer.

YAZININ DEVAMINI OKU...

Oto Ekspertiz | Kaporta ve Boya Kontrolleri


Kaporta ve Boya Kontrolleri İşlemi;2. el araçtaki en önemli konulardan biri kaporta ve boya ile ilgili aracın geçmişidir. Bostancı Hedef Oto Ekspertiz bu konuda size yardımcı olacaktır...

YAZININ DEVAMINI OKU...

Oto Ekspertiz | Mekanik ve Motor Kontrolleri


Mekanik ve Motor Kontrolleri;Alacağınız aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılarına kadar, araç standartları baz alarak detaylı raporu edinebilirsiniz..

YAZININ DEVAMINI OKU...

Oto Ekspertiz | Motor Aksamları Kontrolü


Bostancı Hedef Oto Ekspertiz, Alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu ölçümlendirir. Detayları sizlerle paylaşır.


YAZININ DEVAMINI OKU...

Araç Elektronik Test & Kontrolleri


Bostancı Hedef Oto Ekspertiz'te, Aracın kontrol güç ünitesi ile bağlantı kurulur ve aracın daha önce hangi arızaları verdiği sorgulanır. Aktif olan arızaları rapor edilir.


YAZININ DEVAMINI OKU...

Araç Yanal Kayma Testi Yapımı


Yanal Kayma Testi Nedir? Bu test aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığınız da sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının kontrolü yapılır.


YAZININ DEVAMINI OKU...

Araç Süspansiyon Kontrolleri


Araç Süspansiyon Kontrolleri; Aracınızın süspansiyon testi birkaç saniye içinde yapılarak aracınızın güvenliği, yol tutuş gücü bilgisayar destekli cihazlarla ölçülerek sağlıklı bilgi edinmeniz sağlanır.


YAZININ DEVAMINI OKU...

Araç Fren Testi Yapma


Araç Fren Testi Yapımı; Fren sistemi insanların hayatlarını doğrudan etkiler. Bu yüzden 2. El araç alımında ekspertiz yaptırmak hayati önem taşımaktadır. Bu konuda size kolaylık sağlarız.


YAZININ DEVAMINI OKU...

Araç Muayene Öncesi Kontrollü


Araç Muayene Öncesi Kontrollü; Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Bostancı Hedef Oto Ekspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor ve ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.


YAZININ DEVAMINI OKU...