Bostancı Oto Ekspertiz - Araç Muayene Öncesi Kontrollü

Araç Muayene Öncesi Kontrollü; Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Bostancı Hedef Oto Ekspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor ve ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.


Bostancı Oto Ekspertiz - Araç Muayene Öncesi Kontrollü

Bostancı Oto Ekspertiz Araç Muayene Öncesi Hazırlık

Bostancı oto ekspertiz araç muayene öncesi hazırlık yapımı Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Bostancı Hedef Oto Ekspertiz, olarak sizin yerinize düşünüyor ve sizin aracınız için en iyi ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz. Yaptığımız muayene çözümleri aşağıdaki gibi listeleyebiliriz.
- Araç ruhsat bilgileri
- Fren tertibatı
- Direksiyon sistemi
- Görüş şartları
- Aydınlatma sistemi
- Aks, jant, lastik ve süspansiyon sistemi
- Şasi ve şasi bağlantı parçaları
- Çevreye olan etki, egzoz emisyon, ses
- Trafik seti, yangın söndürücü

Yaptığımız Kontroller Neticesinde Detaylı Bilgilendirmeyi Yapıyoruz

Araç Alt Kontrollerin yapılması Aracın alt kısmı görsel olarak tecrübeli ustalarımı tarafından incelenir. Aracın alttan bir darbeye maruz kalıp kalmadığı ön takımında bir problem olup olmadığı , yağ ve egzos kaçakları rapor edilir ve ileride oluşabilecek sorunlar için alıcı bilgilendirilir. Aydınlanma Kontrolleri
Her açıdan düşünmeyi ihmal etmiyoruz. Trafik yoğunluğu her geçen gün artarken far ve aydınlatma sistemlerine olan ihtiyaç da bununla birlikte artmaktadır. Far ayarları yollardan kaynaklı sarsıntılardan bozulur veya araca fazla yük binmesi durumunda farlar doğru çalışmayabilir.Far ayarlarının yaptırılmamış olması görüş ve sürüş güvenliğinizi tehlikeye sokar.2. el araba alımında bu sebeplerden kaynaklanan sorunları çözmek için araç alınmadan önce mutlaka oto ekspertiz yaptırılmalıdır. Hedef Oto Ekspertiz, olarak son teknolojik ürünlerle bu kontrolleri yapmaktayız.
- Sinyal lambaları
- Sis farları
- Gösterge panosu aydınlatması
- İç aydınlatmalar
- Kilit ve Cam Mekanizması Kontrolleri
- Lastik Kontrolleri

2'nci El Aracınız İçin Lastik İncelemeside Yapılmaktadır

2. el araç alımında alacağınız araçların lastiklerinin kontrol edilmesi güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Bu yüzden araç almadan önce oto ekspertiz yaptırmayı unutmayınız.
Hedef Oto Ekspertiz, olarak güvenliğiniz ve konforunuz için uğraşıyor ve en uygun ekspertiz fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.