Kadıköy Oto Ekspertiz Firması | Ekspertizin En İyisi

Kadıköy'de Oto Ekspertiz firması olarak hizmet veren Hedef Oto Ekspertiz Firması güçlü ekibi ile her zaman yanınızda.


Kadıköy Oto Ekspertiz Firması | Ekspertizin En İyisi

Kadıköy Oto Ekspertiz Hizmeti

Kadıköy’de Oto Ekspertiz hizmeti veren Hedef Oto Ekspertiz Firması güçlü ekibi ile her zaman yanınızda. İkinci el oto ekspertiz hizmeti için en güvenilir ekspertiz firması olan  Kadıköy Hedef OtoEkspertiz, satın alacağınız ikinci el aracınızın kapsamlı check-up raporunu hazırlamaktadır.  Kadıköy Hedef oto ekspertiz ile İstanbul'da Kadıköy’de profesyonel oto ekspertiz hizmeti alırsınız. Araç test ekipmanları son teknoloji olup, her marka için detaylı oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. 

Kadıköy Hedef Oto Ekspertiz hizmeti ile İkinci el oto ekspertiz hizmeti için en güvenilir ve kapsamlı ekspertiz raporu hazırlayan firmalarından olan  Kadıköy Hedef Oto Ekspertiz satın alacağınız ikinci el aracınıza kapsamlı oto ekspertiz (check-up) raporunu hazırlamaktadır.

Neden oto ekspertiz önemli, İkinci el araç alırken oto ekspertiz işlemlerini yapmaya mutlaka herkes dikkat ediyor. Siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti sunarken arıza testi, motor performansı, fren testi, süspansiyon testi ve yanal kayma testi aşamalarında son teknoloji özel cihazları kullanıyoruz. Ayrıca mekanik ve dış ekspertiz hizmeti konusunda tecrübeli ve uzman personeller eşliğinde kontol işlemlerini gerçekleştiriyor ve detaylı oto ekspertiz raporunu ilginize sunuyoruz.

Kadıköy oto ekspertiz hizmetinde kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak GarantiliTarafsız ve Bağımsız%100 Bilgisayar Raporlu Oto Ekspertiz hizmeti veren firmamızda ekspertiz hizmeti almadan araç almanızı önermiyoruz. 

İstanbul Bostancı’da Size En Yakın Oto Ekspertiz Hizmeti mi Arıyorsunuz?

Bostancıda uzun yıllardır otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız Hedef Oto Ekspertiz markası ile Oto Ekspertiz sektöründe  geniş kapalı alana sahip olup alıcı ve satıcının araçlarını ekspertiz esnasında bekleyebilecekleri nezih bir ortamda çayınızı yudumlarken biz oto ekspertiz raporunuzu hazırlayıp memnuniyet içerisinde sizi yolcu ediyoruz.

Kadıköy’de Oto Ekspertiz Firmamızda Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Kadıköy Oto Ekspertiz Firması, Dyno Ekspertiz İşlemi (Motor Gücü) Hizmeti

Dyno Ekspertiz İşlemi (Motor Gücü) Kısaca; Motorun her devirde ne kadar güç ürettiğini, motorun ürettiği gücün ne kadarını tekerleklere ilettiğini ve motorun hangi devirde ne kadar tork üretebildiğini ölçer.

Kadıköy Oto Ekspertiz Firması, Oto Ekspertiz | Kaporta ve Boya Kontrolleri

Kaporta ve Boya Kontrolleri İşlemi; 2. el araçtaki en önemli konulardan biri kaporta ve boya ile ilgili aracın geçmişidir. Bostancı Hedef Oto Ekspertiz bu konuda size yardımcı olacaktır...

Kadıköy Oto Ekspertiz, Mekanik ve Motor Kontrolleri Yapma

Mekanik ve Motor Kontrolleri; Alacağınız aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılarına kadar, araç standartları baz alarak detaylı raporu edinebilirsiniz.

Kadıköy Oto Ekspertiz - Araç Motor Aksamları Kontrolü

Alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu Hedef Oto Ekspertiz ölçümlendirir ve etayları sizlerle paylaşır.

Kadıköy Oto Ekspertiz, Araç Elektronik Test Kontrolleri Yapımı

Bostancı Hedef Oto Ekspertiz'de, Aracın kontrol güç ünitesi ile bağlantı kurulur ve aracın daha önce hangi arızaları verdiği sorgulanır. Aktif olan arızaları rapor edilir.

Kadıköy Oto Ekspertiz, Araç Yanal Kayma Test İşlemi

Yanal Kayma Testi Nedir? Bu test aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığınız da sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının kontrolü yapılır.

Kadıköy Oto Ekspertiz, Araç Süspansiyon Kontrolleri Yapma

Araç Süspansiyon Kontrolleri; Aracınızın süspansiyon testi birkaç saniye içinde yapılarak aracınızın güvenliği, yol tutuş gücü bilgisayar destekli cihazlarla ölçülerek sağlıklı bilgi edinmeniz sağlanır.

Kadıköy Oto Ekspertiz, Fren Testi Yapımı

Araç Fren Testi Yapımı; Fren sistemi insanların hayatlarını doğrudan etkiler. Bu yüzden 2. El araç alımında ekspertiz yaptırmak hayati önem taşımaktadır. Bu konuda size kolaylık sağlarız.

Kadıköy Oto Ekspertiz,  Araç Muayene Öncesi Kontrollü

Araç Muayene Öncesi Kontrollü; Muayene sırasında çıkabilecek aksaklıklar için Bostancı Hedef Oto Ekspertiz olarak sizin yerinize düşünüyor ve ön muayene işlemlerinizi yapıyoruz.